KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12645192
nr 1264 5192
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad, 1890. Motivet: 14,5x14,5 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 15 juli 2019
kl 19:17:55
300 kr
500 kr